Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   6:39
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   6:40
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   6:41
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:43
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   6:44
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   6:45
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   6:46
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:47
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   6:49
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:50
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:52
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   6:55
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:57
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   6:58
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   6:59
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   7:00
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   7:01
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   7:02
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 7:05  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020