Detail spoje » Tram 4 NP R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   23:37
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   23:38
1 Severka Interaktivní plán dopravy   23:39
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   23:40
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   23:41
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   23:43
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   23:44
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   23:45
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   23:50
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   23:52
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   23:53
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:54
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   23:55
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   23:56
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   23:57
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   23:58
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 0:00  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020