Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   7:05
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   7:06
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:07
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:09
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:10
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:11
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:12
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:13
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:15
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:16
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:18
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   7:21
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:23
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   7:24
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   7:25
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   7:26
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   7:27
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   7:28
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 7:31  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020