Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   7:11
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   7:12
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:13
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:15
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:16
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:17
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:18
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:19
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:21
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:22
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:24
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   7:27
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:29
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   7:30
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   7:31
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   7:32
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   7:33
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   7:34
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 7:37  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020