Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   6:32
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   6:33
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   6:34
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:36
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   6:37
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   6:38
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   6:39
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:40
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   6:42
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:43
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:45
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   6:48
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:50
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   6:51
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   6:52
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   6:53
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   6:54
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   6:55
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 6:58  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020