Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   19:02
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:04
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:06
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:07
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:09
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:10
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:12
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:14
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:15
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:16
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:18
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:19
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:21
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:22
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:24
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:25
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:26
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:27
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:28
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:29
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:30
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:32
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   19:34
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:36
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:37
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:38
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:40
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:41
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:42
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:42
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:44
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:46  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021