Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:25
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:26
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:28
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   17:29
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:30
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:32
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:33
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:34
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:35
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:37
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:39
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:41
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:41
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:42
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:44
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:46
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:48
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:49
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:51
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:52
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:54
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:56
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:57
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:59
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:00
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:02
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:04
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:06
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:07
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:09
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   18:10
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:11
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:13
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:14
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:15
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:16
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 18:18  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021