Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP G
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:40
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:41
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:42
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:43
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:44
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:45
4 Bory Interaktivní plán dopravy   18:47
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:49
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:51
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:52
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:54
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:55
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:57
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:59
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:00
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:01
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:03
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:04
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:06
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:07
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:09
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:10
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:11
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:12
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:13
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:14
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:15
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:17
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   19:19
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:21
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:22
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:23
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:25
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:26
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:27
21,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:29  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;NC Úněšovskáquot; a quot;Hokejová halaquot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021