Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP G
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:38
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:39
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:40
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:41
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:42
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:43
4 Bory Interaktivní plán dopravy   17:45
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:47
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:49
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:50
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:52
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:53
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:55
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:57
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:58
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:59
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:01
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:02
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:04
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:05
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:07
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:08
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:09
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:10
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:11
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:12
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:13
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:15
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:17
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:19
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:20
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:21
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   18:23
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:24
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:25
21,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:27  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;NC Úněšovskáquot; a quot;Hokejová halaquot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021