Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   20:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   20:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   20:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   20:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   20:15
4 Bory Interaktivní plán dopravy   20:17
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   20:19
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:20
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:21
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:23
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:24
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:26
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:28
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:29
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:30
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:32
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:33
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:35
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:36
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:38
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:39
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:40
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   20:41
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   20:42
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:43
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   20:44
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:45
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   20:47
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:49
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:50
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:51
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   20:53
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:54
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   20:55
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   20:55
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:57
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 20:59  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021