Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   19:40
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:41
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   19:42
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   19:43
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   19:44
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   19:45
4 Bory Interaktivní plán dopravy   19:47
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:49
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:50
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:51
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:53
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:54
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:56
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:58
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:59
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:00
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:02
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:03
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:05
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:06
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:08
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:09
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:10
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   20:11
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   20:12
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:13
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   20:14
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:15
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   20:17
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:19
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:20
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:21
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   20:23
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:24
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   20:25
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   20:25
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:27
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 20:29  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021