Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   19:32
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:34
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:35
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:36
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:38
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:39
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:41
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:43
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:44
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:45
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:47
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:48
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:50
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:51
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:53
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:54
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:55
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:56
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:57
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:58
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:59
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:00
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   20:02
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:04
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:05
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:06
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   20:08
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:09
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   20:10
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   20:10
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:12
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 20:14  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021