Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:57
0,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   17:58
0,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:59
1,2 Severka Interaktivní plán dopravy   18:01
1,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:02
2,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:03
2,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:05
3,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:07
4,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:08
5,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:10
6,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:10
6,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:11
7,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:13
7,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:14
8,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:16
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:17
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:19
9,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:20
10,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:22
11,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:24
11,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:25
12 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:27
12,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:28
13,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:30
14,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:32
15 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:34
15,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:35
16,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:37
17,6 Bory Interaktivní plán dopravy   18:38
18,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:39
19,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:41
19,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:42
20,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:43
21,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:44
22,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 18:46  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021