Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   19:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   19:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   19:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   19:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   19:15
4 Bory Interaktivní plán dopravy   19:17
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:19
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:21
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:22
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:24
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:25
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:27
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:29
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:30
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:31
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:33
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:34
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:36
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:37
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:39
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:40
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:41
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:42
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:43
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:44
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:45
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:46
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   19:48
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:50
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:51
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:52
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:54
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:55
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:56
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:56
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:58
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 20:00  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021