Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:55
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:56
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:58
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   16:59
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:00
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:02
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:03
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:04
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:05
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:07
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:09
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:11
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:11
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:12
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:14
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:16
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:18
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:19
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:21
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:22
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:24
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:26
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:27
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:29
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:31
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:33
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:35
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:37
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:38
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:40
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   17:41
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:42
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:44
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:45
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:46
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:47
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:49  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021