Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:15
4 Bory Interaktivní plán dopravy   18:17
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:19
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:21
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:22
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:24
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:25
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:27
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:29
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:30
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:31
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:33
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:34
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:36
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:37
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:39
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:40
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:41
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:42
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:43
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:44
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:45
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:47
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:49
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:51
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:52
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:53
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   18:55
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:56
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:57
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:57
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:59
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:02  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021