Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   18:30
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   18:31
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   18:32
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   18:34
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   18:36
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   18:37
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:40
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:41
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:44
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:46
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:48
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   18:50
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   18:51
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   18:52
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   18:53
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 18:55  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021