Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   19:00
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:00
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:02
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:03
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:04
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:05
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:07
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:10
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:12
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:14
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:16
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:17
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:19
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   19:20
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   19:22
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 19:24  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021