Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   18:21
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   18:21
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   18:23
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   18:24
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   18:25
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:26
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:28
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:31
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:33
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:35
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   18:37
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   18:38
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   18:40
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   18:41
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   18:43
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 18:45  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021