Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   18:57
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   18:58
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   18:59
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:01
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:03
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:04
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:07
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:08
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:10
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:12
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:14
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:16
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:17
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:18
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:19
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 19:21  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021