Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   18:43
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   18:44
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   18:45
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   18:47
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   18:49
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   18:50
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:53
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:54
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:56
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:58
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:00
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:02
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:03
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:04
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:05
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 19:07  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021