Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   21:45
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   21:45
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   21:46
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   21:47
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   21:48
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:49
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:51
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:53
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   21:55
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   21:57
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   21:59
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   22:00
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   22:02
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   22:03
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   22:05
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 22:06  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021