Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   22:11
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   22:12
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   22:13
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   22:15
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   22:17
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   22:18
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   22:21
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   22:22
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 22:25  
INFO: jede jen do zastávky CAN Husova



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021