Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:00
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:01
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:03
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   19:05
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   19:07
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   19:08
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:09
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:11
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:12
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:13
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:14
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:16
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   19:17
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:18
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:19
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   19:21
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   19:22
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   19:23
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 19:24  
INFO: jede jen do zastávky Bukovec



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021