Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   19:40
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   19:41
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   19:42
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   19:43
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:44
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:46
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   19:47
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:48
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:49
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:50
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:51
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:52
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:53
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   19:55
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   19:57
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:00
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:02
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 20:04  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021