Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:05
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:06
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:09
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   18:11
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   18:13
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   18:14
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   18:15
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   18:17
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:18
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:19
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:20
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:22
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:23
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:24
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:25
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:27
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:28
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:29
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 18:31  
INFO: jede jen do zastávky Bukovec



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021