Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:50
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:51
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:52
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:53
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:54
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:56
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:57
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:58
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:59
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:00
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:01
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:02
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:03
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   19:05
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   19:07
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:10
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:12
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 19:14  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021