Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:30
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:31
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:33
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   19:35
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   19:37
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   19:38
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:39
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:41
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:42
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:43
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:44
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:46
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   19:47
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:48
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:49
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   19:51
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   19:52
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   19:53
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   19:54
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   19:56
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 19:58  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021