Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   20:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   20:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   20:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   20:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   20:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   20:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   20:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   20:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:18
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:19
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   20:20
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   20:21
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   20:22
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   20:23
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   20:25
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   20:27
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:30
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:32
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 20:34  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021