Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:20
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:21
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:24
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:26
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:28
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   17:29
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:30
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:32
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:33
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:34
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:35
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:37
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:38
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:39
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:40
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:42
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:43
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:44
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   17:46
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   17:48
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 17:50  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021