Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   18:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:19
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:20
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:22
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:23
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   18:24
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   18:25
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   18:27
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   18:29
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 18:32  
INFO: jede jen do zastávky Sady Pětatřicátníků



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021