Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:40
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:41
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:44
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:46
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:48
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   17:49
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:50
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:52
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:53
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:54
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:55
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:57
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:58
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:59
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:00
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:02
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:03
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:04
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 18:06  
INFO: jede jen do zastávky Bukovec



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021