Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 28 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:30
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:31
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:32
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:33
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:34
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:36
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:37
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:38
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:39
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:40
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:41
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   18:42
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   18:43
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   18:45
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   18:47
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 18:50  
INFO: jede jen do zastávky Sady Pětatřicátníků



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021