Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:18
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:19
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:20
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:21
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:22
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:23
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:24
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:25
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:26
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:27
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:28
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:30
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:32
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:33
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:34
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:37
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:39
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:40
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:41
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:42
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:43
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:45  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021