Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:59
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   7:00
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   7:01
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   7:02
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   7:03
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   7:05
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:06
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:08
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:09
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:10
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   7:12
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   7:14
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   7:16
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   7:17
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:18
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   7:19
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   7:20
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   7:21
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   7:22
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   7:23
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   7:24
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 7:25  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021