Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:30
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   7:31
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   7:32
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   7:33
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   7:34
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   7:35
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   7:36
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:37
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   7:38
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   7:39
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   7:40
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:42
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:44
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:45
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:46
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:49
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   7:51
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   7:52
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   7:53
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   7:54
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   7:55
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 7:57  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021