Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:22
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   7:23
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   7:24
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   7:25
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   7:26
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   7:27
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   7:28
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:29
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   7:30
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   7:31
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   7:32
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:34
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:36
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:37
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:38
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:41
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   7:43
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   7:44
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   7:45
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   7:46
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   7:47
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 7:49  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021