Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:14
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   7:15
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   7:16
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   7:17
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   7:18
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   7:19
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   7:20
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:21
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   7:22
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   7:23
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   7:24
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:26
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:28
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:29
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:30
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:33
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   7:35
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   7:36
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   7:37
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   7:38
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   7:39
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 7:41  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021